Харківська гуманітарно-педагогічна академія
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Харківська гуманітарно-педагогічна академія


 
СайтСайт  ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Навігація
 Головна сторінка сайту
 Форум
 Факультети академії
 Наукова діяльність
 Інформація абітуріенту
 Наші досягненя
 Зворотній зв`язок
Останні теми

 

 Мультиварка

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Himus

Himus


Кількість повідомлень : 43
Дата реєстрації : 11.11.2020

Мультиварка Empty
ПовідомленняТема: Мультиварка   Мультиварка EmptyСр 08 Груд 2021, 2:19 pm

Хочу купить себе мультиварку. Постоянно на работе, днями стоять у плиты нет времени. А в мультиварку все закидал, включил - и все. Ничего не выкипит, не сгорит. Какую модель посоветовали бы взять?


Останній раз редагувалося: Himus (Сб 11 Груд 2021, 2:21 pm), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Koffin

Koffin


Кількість повідомлень : 46
Дата реєстрації : 11.11.2020

Мультиварка Empty
ПовідомленняТема: Re: Мультиварка   Мультиварка EmptyПт 10 Груд 2021, 5:13 pm

А мне вот интересно, отличается ли чем-нибудь мультиварка от скороварки. Как по мне, это одно и то же.
Хотя многие покупают и мультиварку, и скороварку. Не понимаю, зачем. Они по функционалу дублируют друг друга.
Повернутися до початку Перейти донизу
safoka2609




Кількість повідомлень : 7
Дата реєстрації : 11.12.2021

Мультиварка Empty
ПовідомленняТема: Re: Мультиварка   Мультиварка EmptyСб 11 Груд 2021, 11:45 am

Koffin пише:
А мне вот интересно, отличается ли чем-нибудь мультиварка от скороварки. Как по мне, это одно и то же.
Хотя многие покупают и мультиварку, и скороварку. Не понимаю, зачем. Они по функционалу дублируют друг друга.
В скороварке все готовится под высоким давлением, потому и быстро. А мультиварка для тех, кто не может часами стоять у плиты. Забросил все в чашу - оно сами и готовится. И не выкипет, и не пригорит.
Повернутися до початку Перейти донизу
Лимон

Лимон


Кількість повідомлень : 45
Дата реєстрації : 11.11.2020

Мультиварка Empty
ПовідомленняТема: Re: Мультиварка   Мультиварка EmptyСб 11 Груд 2021, 2:40 pm

Himus пише:
Хочу купить себе мультиварку. Постоянно на работе, днями стоять у плиты нет времени. А в мультиварку все закидал, включил - и все. Ничего не выкипит, не сгорит. Какую модель посоветовали бы взять?

Советовать какой-то определенную модель я бы точно не стал. Ведь я не знаю ни вашего бюджета, ни того, какие дополнительные функции вас интересуют.
Можете сами зайти на сайт и выбрать себе мультиварку https://allo.ua/ru/mul-tivarki/ , которая вам подойдет.
Цены на них разные. Например, вот такая мультиварка Филипс стоит сейчас по акции три тысячи гривен. По характеристикам и функционалу очень даже классная модель. Посмотрите, как она выглядит:

Мультиварка Philips_hd2139_40_images_16864436625
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Мультиварка Empty
ПовідомленняТема: Re: Мультиварка   Мультиварка Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мультиварка
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Мультиварка-скороварка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Харківська гуманітарно-педагогічна академія :: Спілкування-
Перейти до: