Харківська гуманітарно-педагогічна академія
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Харківська гуманітарно-педагогічна академія


 
СайтСайт  ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Навігація
 Головна сторінка сайту
 Форум
 Факультети академії
 Наукова діяльність
 Інформація абітуріенту
 Наші досягненя
 Зворотній зв`язок
Останні теми

 

 Посоветуйте хороший телевизор

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Лимон

Лимон


Кількість повідомлень : 45
Дата реєстрації : 11.11.2020

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyПт 12 Бер 2021, 12:12 pm

Всем доброго времени суток. Ребят, посоветуйте хороший телевизор. Хочу в зал купить новый телик, а старый поставить на кухню. Нужен смарт телевизор с диагональю примерно 40-45 дюймов. Какую марку бы посоветовали?
Повернутися до початку Перейти донизу
Himus

Himus


Кількість повідомлень : 43
Дата реєстрації : 11.11.2020

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyПт 12 Бер 2021, 12:14 pm

Неплохая китайская техника. И по ценам вполне доступная, и функционал вполне достойный. Можете посмотреть, к примеру, тот же Ксяоми или Хуавей. Многие покупают. А по ценам уже сами сориентируетесь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Лимон

Лимон


Кількість повідомлень : 45
Дата реєстрації : 11.11.2020

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyПт 12 Бер 2021, 12:17 pm

Спасибо, но у меня столько было негативного опыта с китайскими телефонами, поэтому китайского телевизора я не планирую покупать. Не знаю, может они кому-то и нравятся, но это точно не я.
Повернутися до початку Перейти донизу
Koffin

Koffin


Кількість повідомлень : 46
Дата реєстрації : 11.11.2020

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyПт 12 Бер 2021, 12:25 pm

Лимон пише:
Всем доброго времени суток. Ребят, посоветуйте хороший телевизор. Хочу в зал купить новый телик, а старый поставить на кухню. Нужен смарт телевизор с диагональю примерно 40-45 дюймов. Какую марку бы посоветовали?

Насчет всех телевизоров ничего рассказывать не берусь. Могу только рассказать о том телевизоре, который у меня сейчас в комнате стоит.
Недавно я купил телевизор SAMSUNG UE43TU7100UXUA  https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/led_televizory_samsung_ue43tu7100uxua.html  Стоил он 15500 гривен, но я взял по акции за 12500.
Есть Bluetooth, Wi-Fi. Но у нас проводное подключение к интернету. Работает отлично. Картинка яркая, звук четкий. Есть пульт - продавался уже с батарейками. Мне лично в моем новом телевизоре все нравится.
Можете на сайте посмотреть:

Посоветуйте хороший телевизор 6557915_0
Повернутися до початку Перейти донизу
dimonk




Кількість повідомлень : 6
Дата реєстрації : 27.09.2022

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyНд 25 Черв 2023, 10:07 pm

Теж планую купити собі новий ТВ, зараз обираю магазини, щоб почати шукати варіанти, які ви можете порадити перевірені для цього?
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90




Кількість повідомлень : 32
Дата реєстрації : 24.10.2021

Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор EmptyНд 25 Черв 2023, 10:10 pm

Я собі купив телевізор https://expertonline.com.ua/tv-ta-vidobrazhennya/televizori.html в інтернет-магазині Експерт, дуже задоволений. Одна з головних переваг покупки телевізора тут - це зручність та доступність. Ви можете ознайомитися з усіма характеристиками товару, порівняти ціни та вибрати найкращу пропозицію, не виходячи з дому, консультанти завжди готові відповісти на ваші питання онлайн, швидка доставка, приємна ціна.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/
Спонсорований контент





Посоветуйте хороший телевизор Empty
ПовідомленняТема: Re: Посоветуйте хороший телевизор   Посоветуйте хороший телевизор Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Посоветуйте хороший телевизор
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Харківська гуманітарно-педагогічна академія :: Спілкування-
Перейти до: